Przetargi

Zapraszamy do składania ofert

więcej

Serwis

Użytkownicy
Urządzeń technologicznych
wyprodukowanych przez
firmę TUGEB POLBUD

Szanowni Państwo!

Zapewne niejednokrotnie stanęliście przed zagadnieniem prawidłowej eksploatacji urządzeń Technologicznych w Waszych zakładach i problemami z tym związanymi. Nie zawsze macie możliwość stałego nadzoru nad tymi urządzeniami, przestrzegania okresów między obsługowych, zgodnie z DTR urządzeń, terminowego wykonania tych przeglądów, a, wreszcie, personel, którym dysponujecie, nie zawsze ma czas, możliwości i wiedzę niezbędną do poprawnego ich wykonania.

Chcemy pomóc Wam w rozwiązaniu tego problemu
Proponujemy stały serwis wszystkich urządzeń naszej produkcji:
 
1. Serwis gwarancyjny
Przeprowadzany zgodnie z zaleceniami zawartymi w DTR urządzeń.
W tym przypadku ponosicie Państwo tylko koszty materiałów eksploatacyjnych i naturalnie zużywających się elementów.
 
2. Serwis pogwarancyjny
Przeprowadzany zgodnie z zaleceniami zawartymi w DTR urządzeń. W tym przypadku proponujemy ryczałtowe rozliczenie kosztów robocizny, ustalone indywidualnie dla każdego rodzaju przeglądu i typu urządzenia oraz ryczałt za dojazd do każdej lokalizacji. W przypadku urządzeń niestandardowych lub dostarczonych przez innych producentów proponujemy rozliczenie robocizny na podstawie rzeczywistego czasu trwania przeglądu. Po przeprowadzeniu kilku przeglądów będziemy w stanie wspólnie ustalić ryczałt za usługę na satysfakcjonującym obie strony poziomie. Koszty części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych będą rozliczane na podstawie podstawionej przez nas oferty. Zakres prac dodatkowych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania urządzenia, zostanie Państwu przestawiony do akceptacji, po uzyskaniu której prace zostaną wykonane, a robocizna rozliczona według rzeczywistego czasu pracy. Dodatkowe części zamienne zostaną zamontowane po uzyskaniu Waszej akceptacji oferty cenowej firmy TUGEB POLBUD.

Po wykonaniu usługi serwisowej otrzymacie Państwo Protokół Serwisowy zawierający
następujące informacje:
-  rodzaj wykonanego przeglądu
-  wykaz usuniętych usterek
-  zalecenia eksploatacyjne z proponowanym zakresem i terminem wymiany zużytych elementów
-  termin i rodzaj następnego przeglądu
-  propozycje nowych rozwiązań lub całych urządzeń

To MY dbamy o stan techniczny Waszych urządzeń

To MY pamiętamy o terminach przeglądów

To MY proponujemy usprawnienia, aby Wam ułatwić pracę

 

Czy warto ryzykować czas i pieniądze na niefachowe przeglądy ????

 

Kontakt z serwisem:

+48 690 130 135

e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


TUGEB POLBUD Sp. z o.o.
Tel.: +48 690 130 135
tugeb@tugeb-polbud.com.pl

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności. Zamknij