Przetargi

Zapraszamy do składania ofert

więcej

O firmie

Firma   TUGEB POLBUD od momentu założenia, czyli od 1992 roku jest firmą sukcesywnie rozwijającą się , otwartą na nowatorskie  działania , co przejawiło się już we wcześniej realizowanych projektach oraz pozyskiwaniu klientów w nowych obszarach gospodarki.

Zgodnie z duchem czasu i potrzebami rynku gospodarczego przyjmuje na siebie  nowe wyzwania pozwalające utrzymywać stałe,  wysokie  standardy rozwoju.

Ważnym kierunkiem w działalności firmy od samego jej powstania ,  jest  produkcja maszyn, urządzeń i kompletnych zakładów przeznaczonych do mieszania, transportu i przetwórstwa betonu wykonywanych na podstawie własnych opracowań projektowych.

Od kilku też lat zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą linii do segregacji i przetwarzania odpadów , mając na uwadze zmiany rynku ukierunkowanego na ochronę środowiska naturalnego.

Firma na dzień dzisiejszy,  dzięki stosowanym narzędziom analitycznym oraz obserwacji  rozwoju nowych  technologii przy jednoczesnym osobistym wykonawstwie,  proponuje również kompleksową obsługę klientów zainteresowanych budową instalacji biogazowych, które są ważnym elementem promowania  ekologicznego wzrostu gospodarczego oraz pozytywnie wpływającym na rozwój wykorzystania odnawialnych źródeł energii oraz zredukowania emisji gazów cieplarnianych.

Spółka zatrudnia wyspecjalizowaną kadrę inżynieryjną oraz wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. Chętnie podejmuje się nietypowych projektów, oferując doradztwo techniczno - inżynieryjne  w doborze optymalnych rozwiązań z zastosowaniem najnowszej techniki.

Posiadamy bogate doświadczenie na rynku , poparte wieloma zrealizowanymi inwestycjami na terenie  kraju i za granicą. Gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych produktów i usług z zachowaniem dalece idącej dbałości o klienta.

Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wyprodukowanych instalacji, jak również modernizacje i wdrażanie nowych technologii w istniejących zakładach.

Każdy pracownik TUGEB POLBUD świadomy jest misji, wizji i strategii firmy oraz swojego udziału w procesach zachodzących w Spółce, dzięki temu przedsiębiorstwo zwiększa swoją przewagę konkurencyjną na rynku.

Wyróżnienia Tugeb Polbud


TUGEB POLBUD Sp. z o.o.
Tel.: +48 690 130 135
tugeb@tugeb-polbud.com.pl

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności. Zamknij