Przetargi

Zapraszamy do składania ofert

więcej

Inne

Płyta betonowa stanowi element systemu budowy dróg śladowych (droga z dzielona nawierzchnią) łączonych ze sobą w sposób przegubowy na całej szerokości płyty.Połączone tak płyty tworzą sztywne drogi o elastycznych połączeniach.

Dzięki tym połączeniom stawia się  małe wymagania co do nośności podbudowy, jednocześnie uzyskując bardzo wytrzymale torowiska do przejęcia sił komunikacyjnych. Płyty betonowe przy dobrym i statycznym gruncie mogą być ułożone na każdą podbudowę, ponieważ poprzez elastyczny sposób łączenia płyt drogowych nie ma możliwości szkodliwego oddziaływania mrozu.

Budowa płyty
Płyta wykonana z betonu b-30.Zamki płyty zaprojektowano tak , aby uzyskać przegubowe połączenie płyt oraz możliwość wykonania odcinków łukowych drogi poprzez przesunięcie płyt o odpowiednią odległość od poprzedniej.

Maksymalny nacisk jednej osi na płytę betonową wynosi 6 ton, w przypadku płyty zbrojonej nacisk jednej osi na płyte wzrasta do 12 ton.

Informujemy, że nasze płyty to płyty tzw. śladowe, świetnie spełniające się jako najtańsze rozwiązanie podczas budowy dróg osiedlowych, leśnych, w terenie, dojazdy do placów budowlanych, utwardzenia czasowe w miejscach gdzie infrastrukturę spustoszyła powódź lub o innym znaczeniu transportowym, gdzie można zminimalizować utrudnienia związane z nieutwardzonym podłożem i tego typu konsekwencjami.

Ulotke reklamową można pobrać w zakładce  "DO POBRANIA"

OFERTA


TUGEB POLBUD Sp. z o.o.
Tel.: +48 690 130 135
tugeb@tugeb-polbud.com.pl