Przetargi

Zapraszamy do składania ofert

więcej

Węzły betoniarskie stacjonarne, mobilne

Silosy na cement i popiół: tugeb-polbud.com.pl

Silosy służą do przechowywania różnego rodzaju materiałów w postaci : cementu, popiołu, oraz innych materiałów sypkich. Wykonane są z wysokiej jakości stali, ustawione na konstrukcji wsporczej gwarantującej stabilności.

Silosy na popiół, cement i inne materiały sypkie – Konstrukcja i Wyposażenie:

Zbiornik- wykonany jest z wysokiej jakości stali pokrytej wykazującą wysoką odporność  powłoka antykorozyjną .
Konstrukcja wsporcza- konstrukcja zapewniająca stabilność, wyposażona w niezbędne podesty, drabiny oraz barierki gwarantujące bezpieczeństwo obsługi.
Filtry odpylające-bardzo wydajne i niedrogie w utrzymaniu urządzenia do oczyszczania powietrza z pyłów powstających  w trakcie pracy silosu.
Czujniki poziomu- urządzenia służące do kontroli poziomu materiału w silosie o bardzo wysokiej dokładności  współpracujące z systemami ostrzegania.
Elektrowibratory- wysokiej klasy urządzenia elektrowibracyjne, wspomagające przepływ materiału wewnątrz silosu.
Dysze napowietrzające- dysze zapewniające odpowiednie napowietrzenie materiału wewnątrz silosu.
Ciśnieniowe zawory bezpieczeństwa - kontrolują nad i podciśnienie powstające w skutek tankowanie lub opróżniania silosu.

Firma TUGEB-POLBUD oferuje szeroka gamę silosów (silos na cement, popiół i in. materiały) w zależności od potrzeb klienta .

Tel. 690 130 135
tugeb@tugeb-polbud.com.pl

W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w Polityce Prywatności. Zamknij